Sünnet Organizasyonu

Konya’da Sünnet düğünü organizasyonunda sünnet tahtı kamelyası balon süslemesi masa sandalye kiralama ve giydirme ses sahne ışık kiralama palyaço animatör baskılı balon ,sünnet tahtı, palyaçolar, mehteran takımı, Osmanlı Kıyafetli 4 Yeniçeri, pamuk sünnet arabası kiralama hizmetlerini siz müşterilerimize uygun fiyatlarla vaktinde yerine getiriyoruz.

Konya Sünnet Organizasyonu
Konya Sünnet Organizasyonu
Konya Sünnet Organizasyonu
Konya Sünnet Organizasyonu
Konya Sünnet Organizasyonu
Konya Sünnet Organizasyonu
Konya Sünnet Organizasyonu
Konya Sünnet Organizasyonu
Konya Sünnet Organizasyonu
Konya Sünnet Organizasyonu
Konya Sünnet Organizasyonu
Konya Sünnet Organizasyonu
Konya Sünnet Organizasyonu
Konya Sünnet Organizasyonu
Konya Sünnet Organizasyonu
Konya Sünnet Organizasyonu
Konya Sünnet Organizasyonu
Konya Sünnet Organizasyonu
Konya Sünnet Organizasyonu
Konya Sünnet Organizasyonu

Sünnet Düğünü Organizasyonları
Erkek çocukları için erkekliğe adım attıkları diye adlandırılan bazı zamanları ve olaylar vardır bunlardan biriside sünnettir. Eskide dönemlerde sünnet evlerde bu işi meslek edinmiş sünnetçiler tarafından yapılırdı. Şimdilerde ise özel olarak tutuluş mekanlarda konsept oluşturularak davetli listeleri hazırlanıp yiyecek, içecek, dans, müzik ve benzeri unsurlar organize ederek sünnet düğünü organizasyonları yapılmaya başlandır. Bizlerde bir organizasyon firması olarak bu tip etkinliklerde iş yoğunluğunuzu sizlerden devir alarak daha profesyonel hizmetler sunmaya çalışmaktayız

Sünnet Düğünü Organizasyonlarında Vermiş Olduğumuz Hizmetler;
Sünnet Tahtı ve Yeni Çeri Gösterisi:
Sünnet çocuğu müzik eşliğinde tahta oturtularak dört kişilik yeni çeri askerleri gurubu ile taşınarak misafirler selamlatılır selamlama işlemi bittikten sonra sünnet tahtı mekanda uygun bir yere bırakılarak takı töreni dahil olmak üzere yeni çeri askerleri sünnet çocuğunun etrafında yada tahtın etrafında takı töreni bitene kadar bekler.
Sünnet Düğünü Balon Süsleme:
Sünnet çocuğunun adının yazdığı balon ağacı, zincir balon süsleme, balondan kapı girişine kemer yapılması, balondan nazar boncuğu, balondan papatyalar, yerlere serpme balon ve benzeri sünnet düğünü balon süsleme hizmetleri.
Sünnet Düğünü Süslemeleri:
Sünnet düğünü konseptine uygun sünnet temalı süslemeler, balon süsleme, masa sandalye süslemeleri ve benzeri sünnet düğünü süsleme hizmetleri
Masa Sandalye Kiralama ve Süslemesi:
Sünnet düğünü yapacağınız mekanda masa sandalye ihtiyacı varsa yada masa sandalye var masa sandalye giydirme ve süsleme ihtiyacınız varsa bu tip ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.
Sünnet Tahtı Kiralama:
Sünnet düğünü organizasyonunda her şey tamam sadece sünnet tahtı da olsa iyi olur diyorsanız birbirinden çeşitli sünnet tahtı modellerimizle sizlere sünnet tahtı kiralama hizmeti sunabiliriz.
Palyaço Servisi; Palyaço Kiralama
Bütün organizasyonların baş aktörüdür, sünnet düğünlerinin de ve çocukların vazgeçilmez eğlence kaynağıdır. Sünnet düğünlerinde palyaçolar çocuklar için yarışmalar düzenler, çocuklarla beraber oyunlar oynar sosis balondan şekiller yaparak çocuklara hediye eder yüz boyaması yapıp çocuklarınızı eğlendirir. Palyaço kiralama servislerimizle hizmetinizdeyiz.
Tasavvuf Ekibi Kiralama:
İslami sünnet düğünü organizasyonları için tasavvuf ekibi kiralama hizmetleri.
Semazen Sema Gösterisi
İslami sünnet düğünü organizasyonları için semazen kiralama hizmetleri.
İlahi Ekibi Hizmeti
İslami sünnet düğünü organizasyonları ilahi ekibi kiralama hizmetleri.
Mehter Takımı ve Mehteran Gösterimi:
Sünnet düğünü organizasyonlarınızda mehter takımı ve mehteran gösterimi ile organizasyonlarınızda mini bir mehter konseri verebiliriz. Mehter takımı kiralama hizmetleri için bize ulaşın.
Fotoğraf ve Kamera Çekimi Hizmeti:
İsterseniz bu günü ölümsüzleştirelim. Nasıl mı? Profesyonel kamera ve fotoğraf çekimleriyle isteğe göre fotoğrafçımız ve kameramanımız organizasyondaki tüm detayları kayda alır cd haline getirerek sizlere teslim ederiz. İsterseniz cd haricinde istediğiniz fotoğrafları albüm haline getire biliriz.
Volkan ve Konfeti Show’ları:
Sünnet çocuğu taht ve yeniçeri askerler eşliğinde mekana girişinde, pasta kesilirken ve eğlencenin doruk noktalarında volkan ve konfetiler patlatılarak eğlencenize eğlence katabiliriz.
Sünnet Düğünü Eğlenceleri:
Sünnet düğünü organizasyonlarında hem büyükleri hem de çocukları eğlendirecek ve ilgisini çekecek eğlence programları. Palyaço ve animatör hizmetleri, sihirbaz gösterimi, kukla tiyatrosu, ateşbaz, jonglör, tahta bacak, Nasrettin hoca, Hacivat Karagöz gösterimi, kostümlü animatörler (örümcek adam, batman, sindirella, pamuk prenses, süpermen vb.) şişme oyun parkları vb. etkinlikler.
Pinyata Oyunu;Çocuk eğlencelerinden bir dir pinyata, etrafı rengârenk krapon kâğıtları ile süslenen pinyataların içi şeker, çikolata, minik oyuncaklarla doldurularak çocukların uzanabilecekleri bir yere bağlanır çocuklar sırayla pinyata patlayana kadar çok sert olmayan bir sopa yardımı ile piyataya vururlar, pinyata patladıktan sonra içinden dökülenleri toplayarak eğlenmeleri ve mutlu olmaları sağlanır.

Yorumlar kapatıldı.Etiketler: , , , , , ,


OFİS

WHATSAPP

CEP