Balondan Nazar Boncuğu

Nazar boncuğu süsleme; sünnet düğünlerinde, açılışlarınızda, kutlamalarınızda kullanabileceğiniz balon süsleme çeşitlerimiz arasındadır. 6 inc balonlarla yapılmaktadır.

Konya Balondan Nazar Boncuğu
Konya Balondan Nazar Boncuğu
Konya Balondan Nazar Boncuğu
Konya Balondan Nazar Boncuğu
Konya Balondan Nazar Boncuğu
Konya Balondan Nazar Boncuğu
Konya Balondan Nazar Boncuğu
Konya Balondan Nazar Boncuğu

Hizmet ağını her geçen gün genişleten şirketimiz aynı zamanda organizasyonlarınız için sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerimiz içinde sürekli olarak yenilenmekteyiz. Bu konuda son derece gösterişli organizasyon çalışmalarımız büyük ölçüde memnun edici düzeydedir.

Nazar Boncuğu Nasıl Yapılır ?

Nazar boncuğu balon yapılırken farklı yöntemler kullanılabilir. İpe örülerek veya rot’a örülerek yapılabilmektedir. Öncelikli olarak 6 inclik balonlar şişirilip birbirine bağlanır ve dörderli hale getirilir. Daha sonra rota örülecekse rot yuvarlak hale getirilip birbirine bağlanır. İpe örülecekse zincir balon ördüğümüz gibi ipe örülür. Ve dış çerçeve kısmı tamamlanmış olur. Ardından iç kısmı ipe örülür ve dış kısma monte edilir. Son olarak ortasındaki kısım yapılır ve nazar boncuğu hazırlanmış olur. Bir başka yöntem ise banta yapıştırılarak yapılan nazar boncuğudur. Bu yöntemde daha az balon kullanılarak nazar boncuğu elde edilir.

Balon yazı yazma fiyatları , Konya Balon yazı yazma imalatı , Reklam Balonları, Balon, Balon yazı yazma satış , baskılı balon, balon süsleme, uçan balon ve kalp balon tasarım, üretimi. Baskılı Balon Fiyatları ve Balon Fiyat , Diğer Hizmetlerimiz fiyatları , Baloncu Ali , Balon Süslemesi , Uçan Balon , Balon Organizasyon Firması , konya karaman aksaray karatay selçuklu meram baloncular , helyum gazı satışı , baskılı balon , baskısız balon , Balon yazı yazma toptan , Balon imalatı , baskılı balon , Diğer Hizmetlerimiz fiyatı

Yorumlar kapatıldı.Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


OFİS

WHATSAPP

CEP