Açılış Organizasyonu

Konya açılış organizasyonu hizmetlerimizle Kutlugün organizasyon olarak Konya’da öncü olan firmalardan birisiyiz. Sizlerin her türlü açılışınızda balon süslemelerimizle, catering, palyaço, host- hostes, bay -bayan garsonlarımızla düşündüğünüzden daha güzel organizasyonlarla profesyonel ekibimizle sizinleyiz. İster açık havada ister mekan içerisinde görülmemiş süslemelerimizle ve dikkat çeken şişme balon, palyaço ve maskotlarımızla aranan açılışın tek adresiyiz.

Konya Açılış Organizasyonu
Konya Açılış Organizasyonu
Konya Açılış Organizasyonu
Konya Açılış Organizasyonu
Konya Açılış Organizasyonu
Konya Açılış Organizasyonu
Konya Açılış Organizasyonu
Konya Açılış Organizasyonu
Konya Açılış Organizasyonu
Konya Açılış Organizasyonu
Konya Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonlarında ilk akla gelen endişelerden bir tanesi acaba bir aksilik çıkacak mı, gerçekleştireceğimiz açılış konseptimize hitap edecek mi, nasıl daha iyi ilgi çekebiliriz, güçlü görseli hangi köşemizde nasıl kullanabiliriz gibi akla gelen binlerce sorunun cevabını sizi yormadan biz sizin yerinize istenilenin daha iyisi olarak gerçekleştirmekteyiz. Geçmiş açılış organizasyonları deneyimimizle endişeye mahal vermeden sizin istekleriniz doğrultusunda en dikkat çeken açılış sahnelerimizle, birbirinden ilginç balon süslemelerimizle, mekanınız nerede olursa olsun hazırlanan sunumlarımızla ve profesyonel personelimizle bir açılıştan istenen her şeyi size sunmaktayız.

Yeni bir mekan açmış yada konsept yeniliyor olabilirsiniz ya da düşük giden karınızı arttırmak için dikkat çekecek arayışlar içerisine girmiş olabilirsiniz. Hiçbirini dert etmeden şüphesiz başvuracağınız tek adres olarak hizmet vermekteyiz.

Konya Açılış organizasyonlarınızda etkin çözümlerimiz ile açılışlarınıza başka bir boyut katalım. Açılış aktiviteleri ile firmanız fark edilecek ve istenilen sonuca kısa sürede ulaşabileceksiniz. Açılış konusunda uzman kadromuz ve birbirinden farklı ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.
Açılış Organizasyon firmaları açılış organizasyonu kaliteli balon süslemesi market mağaza işyeri avm alışveriş merkezi ve nicelerine hizmet vermekteyiz sizleri balon süslemesi firması ve şirketleri mutlu edecek atmosfer ile yan yana palyaço ses sistemi bayrak süslemesi bırakıyoruz bu gibi güzelliklerle kalmanın sevincini sizler yaşarken biz değerli müşterimiz için devamlı anons desteği ve palyaçolar etkinlikler animasyon Show Gösterileri yaparak etraftaki müşterileri çekmeye gayret gösteriyorlar bu gibi etkinlikler ile açılış organizasyona devam balon süsleme ediyoruz balon süslemeleri yapılarak istediğiniz atmosferde gözlerinizi kamaştıran güzellikte şaşırmaya ne dersiniz? bu şaşkınlık içinde kalarak bu güne kadar görmediğiniz güzellik ve bu gibi atmosfer ile karşı karşıya bırakıyor olu caz sizleri ve sizlere gelecek olan konuk misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlaya bilmeksiniz bu yanı sıra en güzel görüntüler sizlerle olacaktır. Konya’nın her yerine hizmet vermekteyiz mağaza market kasap kuruyemiş dürümcü manav balon süsleme palyaço ses sistemi kokteyl masası şişme palyaço Popcorn, patlamış mısır kiralama pamuk şeker arabası kiralama kestane kurumsal firmalara hizmet ve ufak esnafa hizmet sunmaktayız açılış organizasyonu balon süsleme süsleme organizasyonu hizmetimiz vardır değerli müşterilerimiz balon süslemesi açılış organizasyon firması açılış organizasyonları kalitesini yaşatmak bizlerin görevidir daha çok bilgi almak için bizleri arayın.

AÇILIŞ ORGANİZASYONU YAPILABİLECEK AKTİVİTELER
Market açılışları: Konya Market açılış organizasyonunda ses getirip, karnaval havası oluşturmanız için çevreden fark edilecek süslemeler, ilgi çekecek eğlenceler, palyaço, maskot ve tanıtım elemanları, ses sistemi ile müzik yayını ve anonslar, Market açılışına özel indirimlerin anonsları ile müşteri akınına uğrayacaksınız.
Mağaza açılışları:
Konya Mağaza açılış organizasyonunda iz bırakıp marka olmak için ihtiyaç duyacağınız her şey Dikkat çeken, fark edilmenizi sağlayan süslemeler. Balon süslemeleri. Birbirinden ilginç gösteriler. Palyaço etkinlikleri ve kostümlü tanıtım elemanları. Mağaza açılışları için ziyaretçilerinize sunacağınız ikramlar ve kokteyl organizasyonları.
Bayii açılışları:
Konya Bayii açılışları için süsleme, kokteyl organizasyonu ve açılış ekipmanları temini. Triolar (karşılama müziği), hostesler, balon süsleme, müzik sistemi kurulumu ve DJ hizmetleri. Konfeti makinası ve çeşitli showlar.
İşyeri açılışları:
Konya İşyerin açılışı organizasyonları için balon süsleme, süslemeler, gösteriler, ilgi çekecek etkinlikler, tanıtım organizasyonları  ve kokteyl hizmetleri. Diyelim ki bir işyeri açacaksınız ve hem konuklarınızı kusursuz bir şekilde ağırlamak hem de ilgi çekmek istiyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey doğru bir organizasyon firmasından destek almak. Süslemeleri, etkinlikleri, ikramları, karşılama ve servisi sizin için kusursuz bir şekilde gerçekleştirelim.
AVM açılışları :
Konya’nın neresinde olursanız olun, Konya Organizasyon sizlere kaliteli ve bütçenize uygun ekonomik çözümler sunar.

BALON SÜSLEME; Konya Balon süslemesi ; açılış yapılacak mekana dikkati çekmeyi sağlar. Böylece açılış organizasyonundan beklenen verimi daha etkin bir biçimde almak mümkündür. firmanızın renkleri ile zincir balon, papatya balon, balon topu, kapı takı, uçan balonlar, balon ağacı, nazar boncuğu, balondan fiyonk yapıyoruz ve iş yerinizin iç ve dış mekanlarını süslüyoruz. Balon süsleme organizasyonlarınız için profesyonel desteği firmamızdan alabilirsiniz

BAYRAK SÜSLEME; Dikkat çekici unsurlardan birisi de bayrak süslemedir. İş yerinizi üçken bayraklar ile süsleyelim çok uzaklardan bile iş yeriniz belli olsun .Ayrıca bayrak süsleme uzun süre kaldığı için iyi bir dizaynla yapılması gerekliliği unutulmamalıdır.

KUMAŞ SÜSLEMESİ; Kumaş süslemesi ile giriş kapısı, iç mekanın muhtelif yerleri, kolanlar gibi yerler süslenmektedir . Ayrıca kapatılmasını istediğiniz herhangi bir yer olursa kumaş ve tüller imdadımıza yetişir. Açılışlara şıklık katmak için istediğiniz renklerde kumaş ve tüller ile iş yerinizi süslüyoruz.

AÇILIŞ PALYAÇOSU; Açılışlarda hareket, canlılık gereklidir, insanlar eğlencenin olduğu ortamlara daha çok dikkat etmektedirler. Gelen bir müşterinize balon hediye etmek ya da çocuğunun yüzünü boyamak onu ve çocuğunu mutlu edecek ve iş yerinize bakış açısı daha farklı olacaktır. Broşür dağıtımı, sosis balonlardan şekiller yapılması, yüz boyama etkinlikleri yarışmalar ve oyunlar için bizi arayınız

SANATÇI & MANKEN; Organizasyon sanatçıları ayağınıza getiriyor. Ayrıca firmamız basın danışmanlığı hizmeti de vermektedir

DANSÇI ; açılış sırasında gelen müşterilerimize görsel bir şölen vermek için dansçılar kullanılmaktadır. Latin dansları, çaça, samba. Hippop

SES SİSTEMİ VE DJ; Açılış coşkusunu oluşturmak ve insanlara sesimizi duyurmak için profesyonel ses sistemlerine ihtiyacımız olacak. Aynı zamanda anonslar yaparak ürünlerimizi tanıtabilir müşterilerimize vermek istediğimiz mesajı duyurabiliriz

ANONS YAPACAK SUNUCU; Açılışta vermek istediğimiz bilgilerin müşterilerimize daha iyi sunulması için sunucu kullanmak gereklidir böylece müşterilerimizi daha etkin bir biçimde iş yerimize çekmek mümkün olur

KARNAVAL YİYECEKLERİ; pamuk şeker, popcorn, macun, elma şekeri gibi yiyecekleri yerel kıyafetler ile orijinal arabalarında sunum yapıyoruz.

SHOW GRUPLARI; Sihirbaz, jonklör, ateşbaz , şişme palyaço, tahta bacak, ip cambazı gibi sanatçılar ile insanları toplamak mümkündür. Böylece iş yeri daha fazla insanın dikkatini çekmiş olur

Yorumlar kapatıldı.Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


OFİS

WHATSAPP

CEP